Генерал-майор Ігор Танцюра замінив на цій посаді бригадного генерала Юрія Галушкіна. Рішення про це призначення Президент України Володимир Зеленський підписав 15 травня.

Варте уваги Нікого без досвіду не відправляють, – у МВС відповіли на закиди про тероборону на передовій

"Ігор Іванович – досвідчений військовий, до нового призначення був начальником штабу Сухопутних військ ЗСУ. Він приймає командування у відповідальний момент. Щиро бажаю йому успіху. Водночас щиро дякую за службу бригадному генералу Юрію Галушкіну", – написав з цього приводу Олексій Резніков.

Міністр оборони України нагадав, що Сили ТрО – це наймолодше угруповання у складі ЗСУ. Але вже з бойовим досвідом. Адже Закон "Про основи національного спротиву" почав діяти 1 січня 2022 року. І саме Юрій Галушкін був першим командувачем Сил ТрО. А вже 24 лютого 2022 року тероборона вступила в бій з російськими окупантами.

"Наразі Сили ТрО – це 32 бригади, 25 з яких у повному складі або частиною підрозділів взяли безпосередню участь у бойових діях", – наголосив Олексій Резніков.

Що відомо про Ігоря Танцюру

  • Ігор Танцюра – генерал-майор Збройних Сил України.
  • Звання генерал-майора він отримав 24 серпня 2013 року. На той час він очолював 169-й навчальний центр Сухопутних військ Збройних Сил України. Це навчальний центр у Десні (Чернігівська область), який у 2020 році отримав назву "169-й навчальний центр імені князя Ярослава Мудрого".
  • Ігор Танцюра – учасник російсько-української війни. У 2019 році його призначили начальником штабу – першим заступником командувача Операції об'єднаних сил.
  • У 2022 році генерал-майор Ігор Танцюра був призначений начальником штабу – заступником командувача Сухопутних військ ЗСУ.
  • 2 травня Володимир Зеленський нагородив генерал-майора Ігоря Танцюру орденом Богдана Хмельницького III ступеня "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі".
  • З 15 травня генерал-майор Ігор Танцюра – командувач Сил територіальної оборони Збройних Сил України.