Як зазначив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін, внаслідок удару мотоцикліст загинув на місці.

Дивіться також "Удушення" всього південного плацдарму: що може змінити ситуацію на лівобережжі Херсонщини

Окупанти у Бериславі скинули вибухівку на мотоцикліста

Олександр Прокудін розповів, що росіяни скинули вибуховий предмет на місцевого жителя Берислава.

Травми, несумісні з життям, отримав чоловік, який їхав вулицею на мотоциклі,
– розповів голова Херсонської ОВА.

За його словами, станом на зараз встановлюють особу загиблого чоловіка.

Що відбувається у Херсонській області: коротко

  • Окупанти, які перебувають в Кринках, записали жалісливе звернення до Шойгу, у якому розповіли про тиск Збройних Сил України. Українські захисники продовжують розширювати плацдарм на лівому березі Херсонської області. Росіяни опинилися в надзвичайно скрутному становищі. Тому, вони вирішили звернутися безпосередньо до глави російського міноборони Сергія Шойгу, порушуючи будь-яку субординацію. Вони розкритикували своє керівництво.
  • Водночас начальниця Об'єднаного пресцентру Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк розповіла, що на лівому березі Дніпра в Херсонській області українські сили продовжують утримувати свої позиції. Окупанти ж зазнають великих втрат у військовій техніці й через це обмежують свої підрозділи у використанні бронетехніки. Варто зауважити, що ворог не припиняє штурми протягом останніх кількох діб. За останню добу російські загарбники намагалися атакувати шість разів. Порівняно із попередніми даними, ця кількість зменшилася.
  • Зокрема, розвідка Великої Британії проаналізувала поточну ситуацію на лівобережжі Херсонської області. Там російські окупаційні війська не можуть витіснити українські сили попри чисельну перевагу. В Міністерстві оборони Британії зазначили, що Україна зберігає присутність на лівому березі Дніпра і продовжує відбивати російські атаки, попри проблеми з логістикою. Попередньо, російське угруповання "Днепр" зазнало невдачі в усіх своїх спробах витіснити українських захисників, попри те, що майже напевно має значну перевагу в балансі сил у цьому районі. На думку розвідників, змусити Україну відвести свої сили з лівого берега Дніпра залишається пріоритетним оперативним завданням для Росії.