Культурологиня Катя Тарабукіна розповіла, що метою виставки було прояснити, чому радянська історія – така важка й сповнена болю. В очах українців прославлення СРСР – абсолютно неправильне.

Зауважте Чому Баба Лаврівна – найгучніший ляпас по старому Києву, який слід знести

Упродовж останніх років в Україні вже прибрали чимало радянських пам'ятників. Повалення ленінів для українців – звільнення від пропаганди СРСР. Детоталітаризм в Україні не є актом вандалізму.

Бувши засновником Радянського Союзу, Ленін стоїть тут як символ і початок кривавого режиму. Ми хочемо переглянути спадщину СРСР і додати українську перспективу, якою часто нехтували,
– мовиться у повідомленні.

Людей також закликали ділитися українським досвідом, коли наступного разу хтось візьметься прославляти СРСР.

Проєкт підготували Vitsche_berlin та Pilecki-Institut. Кураторка – Єва Якубовська.

У Берліні виставили ленінів у сміттєвих пакетах / Катя Тарабукіна

У Херсоні окупанти хочуть "вліпити" пам'ятник леніну

російські загарбники відрізняються неадекватною любов'ю до леніна. Його пам'ятники загарбники, які не можуть похвалитися навіть мінімальним рівнем культури, ліплять у тимчасово окупованих містах та селах України.

У тимчасово окупованому Херсоні ворог цинічно руйнує пам'ятник Героям Небесної Сотні. У Херсонській ОВА вже порадили росіянам не витрачати час на те, щоб "притягнути на Херсонщину пам'ятник леніну або єкатєріні". Коли місто звільнять від окупантів, ці пам'ятники підуть вслід за російським кораблем.

Зауважте – українці визначили долю герба СРСР на щиті "Батьківщини-матері": дивіться відео