Інцидент трапився близько 4:20 на північній околиці житлового сектору. Внаслідок обстрілу мирні мешканці не постраждали.

До теми Не тільки мир на наших умовах, – головнокомандувач ЗСУ назвав перемогу у війні з Росією

Бойовики скинули саморобні міни

Вибухові пристрої виготовили за допомогою 3D-принтера. У кожному з них містилося 500 грамів пластичної вибухової речовини. Бойовики використали спеціально виготовленні "касети" зі сталевими кулями діаметром до 6 міліметрів.

Бойовики скинули саморобні міни
Бойовики скинули міни на Донбасі / Фото пресслужби ООС

У командуванні ООС наголосили, що окупанти почали частіше застосовувати безпілотники проти українських військових. Наприклад, впродовж останнього тижня вони 5 разів запускали їх на Донбасі.

Усі вказані порушення зафіксовані та задокументовані українською стороною СЦКК, відповідні ноти направлені до СММ ОБСЄ та органів досудового розслідування України,
– розповіли в ООС.

У штабі додали, що це є черговим свідченням злочинів російських бойовиків в Україні.

Цікаво Зеленський потролив Путіна: вороги української історії – не лише у Кремлі

Ситуація на Донбасі: останні новини

  • За даними військовослужбовців ЗСУ, на Донеччині поблизу Новолуганського жодна доба не минає без обстрілів. Окупанти запустили протипіхотні міни ПОМ-2, заборонені міжнародними конвенціями.
  • ОБСЄ на початку вересня зафіксувала на Донбасі танки, гаубиці, зенітні установки й БМП окупантів. Вони розмістили техніку у житлових районах, біля населених пунктів та на полігонах.
  • Українські розвідники повідомили, що Росія з вересня почала нарощувати свою міць на Сході України. Проросійські найманці почали ротацію передових підрозділів.