Якими ще зброярськими новинами запам'ятався тиждень, що минає – дізнайтесь у програмі.

У минулому випуску Артилеристи випробували постріли УОФ12 до гармати МТ-12 "Рапіра" – Техніка війни

Бойові броньовані машини Oncilla 4Х4 L2014-UD та армійські вантажівки Star

До складу ВМС ЗС України зараховано рейдовий роз'їзний катер проєкту 1398Б "Аіст" та рейдовий пасажирський катер "Дмитро Чубар" проєкту 1462. Останній передали Військово-морській базі "Схід" у Бердянську, що на Азовському морі.

На озброєння Збройних сил України прийняли безпілотний авіаційний комплекс "Лелека-100". Вітчизняний безпілотник може працювати у будь-який час доби, в режимі навмисної постановки радіозавад або блокування систем навігації. Також дрон стійкий до погодних умов.

Український зведений підрозділ артилеристів на базі батареї 26-ї бригади імені генерала-хорунжого Романа Дашкевича разом з гарматами 2А36 "Гіацинт-Б" прибув до тренувального центру міста Торунь в Польщі. Там наші військові представляють Україну на міжнародних навчаннях Dynamic Front 21, що проходять на полігоні "Графенвер" армії США у Німеччині та у польському Торуні.

Збройні сили України 12 травня отримали від "ВК Система" чергову партію бойових броньованих машин Oncilla 4Х4 L2014-UD. Партія з 9 броньовиків успішно пройшла приймально-здавальні випробування, підтвердивши свої характеристики.

Зверніть увагу Нова зброя "Нептун" та протимінні системи: командувач ВМС розповів про плани на 2021 рік

Під час візиту Президента України Володимира Зеленського до Польщі домовлено про передачу нам армійських вантажівок Star. Кілька зразків марки вже були представлені на столичній виставці "Зброя та безпека – 2017".

Державний науково-дослідний інститут з квітня 2014 року й до сьогоднішнього дня провів більше ніж 700 випробувань озброєння та військової техніки. Так, установа тестує, як нові зразки озброєння, так і модернізовані та відремонтовані.

Ексзаступник гендиректора "Укроборонпрому" Мустафа Наєм, якого нещодавно звільнили з посади, за останні 4 місяці роботи заробив майже 3,3 мільйона гривень. Відповідно до декларації на сайті НАЗК за період з 1 січня до 29 квітня 2021 року він отримав 3 мільйони 255 тисяч 780 гривень.

Модульний боєприпас Kuzgun та морська база типу ESB – USNS Miguel Keith

Турецький модульний боєприпас Kuzgun завдяки турбореактивному двигуну досяг дальності у 250 кілометри. Про це повідомив директор Інституту TÜBİTAK SAGE на заході "Традиційні дні авіації та оборони Лагарі".

У Таїланді компанією Panus розроблений власний прототип бронетранспортеру під назвою R600. Восьмиколісник сертифікували Комітетом з питань озброєння Міністерства оборони Таїланду.

Цікаво Україна лідирує з виконання завдань серед претендентів в НАТО, – Хомчак

Німецька група Rheinmetall AG представила останнє покоління важких вантажних автомобілів RMMV HX3. Новинка отримала підвищений захист, мобільність та комфорт водіння.

Військовий флот США ввів в експлуатацію третю експедиційну морську базу типу ESB – USNS Miguel Keith. Судно такого типу призначене для забезпечення бойових операцій у конфліктах низької інтенсивності, і фактично є мобільною військовою базою з усією необхідною інфраструктурою.