У відомстві наголосили, що те, що безпілотник впав на м'яку землю, а не на асфальт чи бетон, дозволило уникнути катастрофічних наслідків.

Читайте також Скоріш за все, він – російський, – Арестович про безпілотник, що впав у Хорватії

Безпілотник ніс бомбу вагою у 120 кілограмів

Міністр оборони підтвердив, що в кратері виявили сліди вибухівки та частини авіабомби, які свідчать про те, що це не був літак-розвідник. Ба більше – бомба, знайдена в безпілотнику, важила 120 кілограмів.

Інші деталі у Хорватії ще вивчають. Однак у відомстві повідомили, що є певні елементи, які можуть свідчити про те, що літак прибув як з російської, так і з української території.

У столиці Хорватії впав безпілотник: що відомо

У західній частині хорватської столиці Загреба у ніч на 11 березня розбився безпілотник. Спершу повідомляли, що він прилетів із повітряного простору Угорщини, а звідти – з Румунії.

У Міноборони Румунії тоді проінформували, що безпілотник пробув на території країни лише декілька хвилин – у період з 23:23 до 23:26, а залетів нібито з території України.

Олексій Арестович після цього зазначив, що деталі про безпілотник, а також про те, звідки він прилетів, хорватські партнери повинні ще з'ясувати. Однак радник глави Офісу Президента додав, що він, найімовірніше, російський.

Важливо – У Маріуполі використали бомбу на 1 000 кілограмів тротилу: дивіться відео