Команда розслідувачів отримала записи розмов Медведчука з керівництвом Росії та бойовиками за 2014 – 2017 роки. Про це розповів журналіст Максим Опанасенко.

Більше тут Ватажки бойовиків і лідери Кремля: журналісти отримали записи розмов Медведчука за 4 роки

"Ми наразі розповіли про 2014 рік – ця серія більше про такі політичні речі. Наступна велика друга частина стосуватиметься вже економічного блоку і вже пізнішого періоду – 2015 – 2016 роки. Це становлення Віктора Медведчука, як бізнесмена і цей бізнес, не важко здогадатись, був дуже тісно зав'язаний, зокрема, у Москві", – сказав Опанасенко.

Перша частина розслідування про Медведчука: дивіться відео

Що відомо про розслідування Bihus.Info

  • Перша частина розслідування Bihus.Info про Віктора Медведчука з'явилась у ЗМІ 17 травня. Вона містить записи розмов кума Путіна за 2014 рік.
  • У розслідуванні Медведчук говорить з низкою російських чиновників, зокрема заступником голови російського уряду Дмитром Козаком, помічником президента РФ Володимира Путіна Владиславом Сурковим та заступником керівника адміністрації Путіна Антоном Вайно.
  • Окрім цього, є розмови з ватажками самопроголошених республік, серед них – Олександр Бородай, Олексій Карякін та Владлен Заруба.