Про це мовиться у повідомленні голови Закарпатської облдержадміністрації на його офіційному сайті.

24 канал повідомляв, що в ніч проти 20 жовтня на Закарпатті з'явилися білборди із написом "Зупинимо сепаратистів" під фотографіями лідерів угорської нацменшини регіону.

"Борди із зображеннями діячів політичної партії "ТУКЗ" (Товариство угорської культури Закарпаття) та антиугорськими написами Закарпатська облдержадміністрація розцінює як примітивну провокацію російських спецслужб", – мовиться у повідомленні на сайті Москаля.

Читайте також: Втручання Росії у ситуацію на Закарпатті створює небезпеку для всієї Європи, – Клімкін

Голова області зазначив, що методи і стиль виконання вказують на те, що "це чергова примітивна спецоперація ФСБ, яка вже кілька років намагається розсварити на Закарпатті українців і угорців".

У квітні минулого року на адміністративній межі Виноградівського й Берегівського районів так само вночі були встановлені стели з провокаційними написами угорською мовою. До речі, ті написи були зроблені з помилками, як і теперішні, скальковані з російської мови ("Зупинимо сепаратистів" замість "Зупинімо сепаратистів"),
– нагадав Москаль.

Він також як ще один приклад навів інцидент, що трапився у лютому 2018 року в Ужгороді. Там двічі підпалювали офіс "ТУКЗ".

"Ці злочини розкриті, встановлено, що за ними стоять російські спецслужби. Робимо все, щоб розкрити й теперішню провокацію. Уже доведено, що такі примітивні речі на Закарпатті не працюють, на них не ведуться ні українці, ні угорці", – запевнив голова Закарпатської ОДА.