Зокрема мовиться про розслідування на базі масштабного витоку конфіденційних документів. Джо Байден заявив про позицію Білого дому під час брифінгу 4 жовтня.

До теми У розслідуванні Pandora Papers Україна лідирує за кількістю фігурантів: показова інфографіка

Джо Байден прокоментував розслідування Pandora Pappers

Президент США Джо Байден відповів на питання щодо реакції уряду США на розслідування Pandora Pappers. Президент запевнив, що у Білому домі працюють над ним.

Ми зараз це вивчаємо,
– заявив президент.

Він більше ніяк не прокоментував розслідування. Відомо, що 3 жовтня матеріал з серії Pandora Papers вийшов також у The Washington Post у Сполучених Штатах Америки. Він мав назву "Pandora Papers. Мільярди, приховані багатіями". Зокрема там мовиться про те, що іноземні політичні та корпоративні лідери або їх родичі переміщували гроші та інші активи до компаній в США.

Коротко про розслідування Pandora Papers

  • Розслідуванням Pandora Papers займались понад 600 журналістів зі 117 країн світу. Вони проаналізували масштабний витік конфіденційних документів, відомий як Pandora Papers.
  • У один день матеріали розслідувань вийшли в Україні, Великій Британії, Німеччині та інших країнах.
  • Зокрема в Україні опублікували розслідування "Слідство.Інфо" під назвою "Pandora Papers: українські політики й бізнесмени у новому офшорному витоку".
  • Там фігурує Володимир Зеленський та інші відомі люди. Зокрема журналісти доводять його ймовірний зв'язок з олігархом Ігорем Коломойським та можливу причетність до отримання переказів у 40 мільйонів доларів через офшорні компанії за кордоном.