Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай розповів у ефірі телемарафону, що і командири, і бійці на місцях чітко розуміють, скільки резервів перекидається, що відбувається на лінії фронту. За словами Гайдая, всі готові дати відсіч окупантам, пише 24 Канал.

Зауважте Бахмут стає все більш ізольованим: британська розвідка про ситуацію в найгарячішій точці фронту

Що відбувається на Луганщині

За словами голови ОВА, трохи збільшилась кількість ворожих атак. Найімовірніше, вороги намагаються знайти слабке місце в ЗСУ. Проте наші військові відбивають всі атаки росіян та залишаються на своїх позиціях.

Зараз по всій Росії розповсюджується інформація щодо нібито захоплення Білогорівки та вивезення звідти людей. По-перше, вони (росіяни – 24 Канал) навіть не знають, чи залишилися там люди та скільки їх. По-друге, наші бійці перебувають на позиціях,
– заявив Гайдай.

Він уточнив, що ніхто Білогорівку не захоплював, ніхто туди не заходив, ворога там немає. За словами Гайдая, головне завдання зараз, попри заяви росіян, робити свою справу.

Голова ОВА заявив, що зараз вони збирають всю інформацію щодо того, що потрібно військовим ЗСУ і намагаються швидко відреагувати, щоб наші захисники мали все необхідне.

Що відбувається на Луганщині

  • Сергій Гайдай вранці 5 лютого розповів, що колаборанти тікають з лінії фронту. Тому що бачать, що вона просувається по деяких напрямках вперед до них.
  • За словами голови ОВА, колаборанти збирають родини та відправляють їх в Росію чи в Луганськ. Тобто готуються до загострення на фронті. Тікають найбільше зі Сватівського та Кремінського напрямку.
  • За даними Генштабу ЗСУ, росіяни почали евакуювати людей з тимчасово окупованих територій. Зокрема, тікають колаборанти з сім'ями у Троїцькому районі Луганської області.
  • Окрім того, росіяни на Луганщині пересувають техніку та боєкомплект виключно вночі. Адже вдень вороги бояться, що їх накриє українська артилерія.
  • Станом на 4 лютого в американському Інституті вивчення війни заявили, що вороги продовжують наступальні операції на лінії Сватове-Кремінна. Особливо загарбники активізувалися поблизу Кремінної. Проте ЗСУ відбивають атаки ворога.