Розвідка пояснила, що Білорусь робить біля кордону

Про дії Білорусі розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

Цікаво Лукашенко хитріший, ніж Путін, – Жданов сказав, що змусить армію Білорусі піти на Україну

Він повідомив, що біля кордону з Україною дислокуються 7 батальйонних тактичних груп. Вони сковують українських військових, адже не дають командуванню відправити бійців на Схід, де зараз тривають активні бої.

Перебування біля нашого кордону 7 батальйонів Білорусі спонукає нас діяти адекватно, теж тримати наші сили в боєздатності, посилювати розвідку. А це відвертає ресурси, сили та засоби насамперед від нашого східного фронту,
– пояснив Скібіцький.

Він додав, що постійне переміщення білоруської армії спрямоване на те, щоб тримати ЗСУ у напрузі.

Зауважимо, за даними розвідки, у Білорусі не виник масовий рух опору через війну в Україні. У держави немає протестного потенціалу, який зміг би не допустити вступу Білорусі у війну.

Останні новини про загрозу з Білорусі

  • 30 червня Генеральний штаб Збройних Сил України повідомив, що у прикордонних Гомельській та Брестській областях Білорусі хочуть провести приховану мобілізацію до війська.
  • За даними ЗМІ, повістки вже почали роздавати масово. При цьому видають їх не лише чоловікам, а й військовозобов'язаним жінкам. Ті, хто вже сходив до військкоматів, кажуть, що це було навчання з проведення мобілізації й контрольної явки. Тобто після позначки про явку всіх відпускають додому.

Це може вас зацікавити – у Білорусі почалися ще одні військові навчання біля Гомеля: відео