Так, на білоруських телеканалах розповідають, що поруч з українськими цінниками у Львівській та Тернопільській областях вже стоять цінники в злотих, а поляків вже долучили до правління країною.

До теми Для чого росія бреше про "зірвану українську операцію" з викрадення російських літаків

Що розповідають білоруські пропагандисти

білоруси кажуть, що Дуда з Зеленським нібито домовились про те, що Польща керуватиме Україною. Такий висновок пропагандисти зробили з заяви президента України під час зустрічі з лідером Польщі, коли глава держави сказав про зміцнення українсько-польських стосунків.

Цінники в Україні в злотих, а поляків долучили до управління державою. Не знаю, чи добре спиться тим пропагандистам, хто розпалює війну, розповсюджує брехню та несе відповідальність за ті жертви, які залишає в Україні агресія кремля, підтримана мінськом,
– написав журналіст Андрій Цаплієнко.

Абсурдні заяви білоруських пропагандистів: дивіться відео

У білорусі вже заговорили про вибори у Польщі

Також пропагандисти почали розганяти, що Польща хоче дозволити українським біженцям голосувати на осінніх виборах. Буцімто для того, щоб партія "Право і справедливість" отримала додаткові голоси. Хоч це зовсім не так – це була лише пропозиція колишнього омбудсмена Польща Адама Боднара і мовилось лише про місцеві вибори. І, звісно, обговорювали надання такого права лише для тих українців, які проживають у Польщі на постійній основі.

Так цікаво перекручувати факти та маніпулювати інформацією ще потрібно вміти.

До слова, нещодавно до санкційного списку Великої Британії потрапив відомий британський пропагандист Грем Філліпс, який відпрацьовує кремлівську повістку ще з березня 2014 року. У липні 2014 року Україна заборонила йому в'їзд на територію країну, проте він незаконно проник на тимчасово окуповані території й активно співпрацював з ватажками бойовиків.

Крім цього, у жовтні 2018 року Грем Філліпс осквернив могилу лідера ОУН Степана Бандери у Мюнхені, що відкрито демонстрував у соцмережах.

До теми – як в росії брешуть про свої злочини у Бучі: дивіться відео