Відповідна дошка буде розміщена на спеціальному сайті. Про це розповів колишній кандидат в президенти Білорусі Віталій Цепкало в інтерв'ю НВ.

Цікаво: Опонент Лукашенка Цепкало пояснив, чому втікав до Києва через Росію

"Всі члени територіальних виборчих комісій, які фальсифікують вибори, потраплять на цю дошку. Для всіх важливі візи — ми живемо поруч з трьома країнами ЄС. Я вже з депутатами Європарламенту поговорив. Ми формуємо списки всіх членів територіальних виборчих комісій і їх вивішуємо, нехай білоруський народ знає вчителів, завучів, директорів, які займаються фальсифікацією", – заявив Цепкало.

Хто такий Віталій Цепкало?

Білоруський громадський діяч, дипломат і підприємець. Мав намір балотуватись на пост президента, але ЦВК відмовила йому через те, що нібито із 160 тисяч його підписних листів були дійсними лише 75 тисяч. Дружина Цепкала входить до опозиційної коаліції на чолі зі Світланою Тихановською.

Що відомо про президентські вибори в Білорусі

  • Президентські вибори в Білорусі відбудуться 9 серпня. Чинний президент країни Олександр Лукашенко знову балотується на пост глави держави, хоча його переобирали вже 5 разів. Окрім нього, є ще 4 кандидати.
  • Оскільки ЦВК відмовилась реєструвати у списках суперників Лукашенка, у Білорусі відбувались масові протести.
  • 4 травня міліція затримала білоруського блогера Сергія Тихановського, який мав політичні амбіції. Опісля балатуватись вирішила його дружина.
  • У червні машину екс-банкіра Віктора Бабарико, який теж мав намір балотуватися на президента, зупинили по дорозі до ЦВК. Опісля його звинуватили у відмиванні грошей, ухиленні від сплати податків й хабарництві.