Про це повідомив командувач Об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Важливо За один день нічого не зміниться, – Буданов розповів NYT про загрозу нападу з Білорусі

За його словами, на території Київської області на одному з важливих державних об'єктів критичної інфраструктури відбулось тренування з підрозділами, які здійснюють охорону та оборону зазначеного об'єкта.

Злагоджені та чіткі дії оборонців засвідчили їх готовність до адекватної протидії у випадку, якщо ворог намагатиметься здійснити захоплення цього об'єкта,
– сказав він.

Наєв додав, що Сили оборони також відпрацювали елементи протидії висадці повітряного десанту та диверсійно-розвідувальних груп противника в район об'єкта критичної інфраструктури, зокрема:

  • завдання вогневого ураження силами мінометної та артилерійської батарей,
  • взяття противника в кільце,
  • переправи через водну перешкоду,
  • відбиття масованої атаки безпілотних летальних апаратів та повне знищення противника всіма наявними засобами.

Читайте також Карти, гроші, батарея Patriot: як Зеленський об'єднав Конгрес і чому настає новий етап війни

Загроза з боку Білорусі: останні новини

  • Представник пресслужби ГУР Андрій Юсов заявив, що напад із Білорусі зараз є малоймовірним. Однак у ЗСУ мають план дій на випадок різних сценаріїв.
  • Водночас у Державній прикордонній службі вважають, що російська ПВК "Вагнера", імовірно, готується до імітації обстрілу з боку України території Білорусі.
  • В американському Інституті вивчення війни попередили, що це може бути лише російською інформаційною операцією. Це означає, що 100% впевненості у тому, чи буде новий наступ, немає.
  • В Офісі Президента запевнили, що наразі приводів для хвилювання немає. Радниця з питань комунікацій керівника ОП Дарія Зарівна наголосила, що "вторгнення з Білорусі" – це одна з найулюбленіших тем російської пропаганди. Натомість відповідь на таке коротка. Зокрема, готовність наших Сил оборони, підкреслила Зарівна. Також вона порадила українцям слухати лише офіційних спікерів. Ворог хоче впливати на нерви українського населення напередодні святкових днів. Не треба давати йому шансів на успіх.