На акції вшанування виступив засновник білоруського руху солідарності "Разам" В'ячеслав Сівчик. Він наголосив, що активісти не мовчатимуть про злочини режиму Олександра Лукашенка.

Читайте також Пора взяти в руки вила, – дівчина Шишова на акції пам'яті загиблому активісту

У Києві білоруські активісти й надалі проводитимуть акції

Найкращою пам’яттю для вбитого Віталія Шишова є ще більша активність всіх білорусів Києва і всіх друзів білорусів,
– зазначив Сівчик.

Він нагадав, що на столичному Майдані Незалежності вже рік щонеділі проходять акції протесту проти злочинів білоруської влади. Такий же протест відбудеться і 8 серпня, о 14:00.

Сівчик закликав долучитися до нього якомога більше людей, аби нагадати Лукашенку та людям, які сидять у дипустановах, що вони повинні відповідати за свої вчинки, вбивства, терор, репресії проти власного народу.

Акція пам'яті Шишова під білоруським посольством у Києві: відео

Смерть Віталія Шишова: що відомо

  • Громадянина Білорусі Віталія Шишова, який напередодні зник у Києві, 3 серпня знайшли повішеним в одному зі столичних парків.
  • Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство. Українські правоохоронці зазначили, що перевірятимуть всі версії трагедії, зокрема й можливість вбивства.
  • Також справу розслідуватимуть і журналісти видання Bellingcat.
  • Близькі активіста розповіли, що за ним стежили відтоді, як чоловік приїхав в Україну. Друзі Шишова переконані, що це було не самогубство.
  • Дівчина загиблого Божена Жолудь закликала попрощатися з ілюзіями, що мирні протести у Білорусі зможуть покласти край режиму Лукашенка.