Насправді ж з якихось причин ним користуються працівники заводу ТОВ "Науково-виробниче підприємство"Олександр", яке виконує замовлення для міноборони Росії. За даними росЗМІ, загоряння спалахнуло орієнтовно о 8:28 23 травня, пише 24 Канал.

Дивіться також Окупанти визнали, що російські добровольці досі контролюють частину Бєлгородської області

Що відомо про пожежу на Брянщині

Горить склад на заводі ТОВ "НВП "Олександр" у Дятьково Брянській області. З місця підіймається стовп диму. До Брянська звідти орієнтовно 30 кілометрів,
– зазначили росЗМІ станом на 10:00 23 травня.

За їхніми даними, на місце прибули пожежники. Станом на 9:13 23 травня пожежу ліквідували. Постраждалих традиційно в росіян немає, а причину загоряння нібито встановлюють.

Як горів російський склад під Брянськом: дивіться відео

Горів склад, який виготовляє замовлення для міноборони Росії

Російське видання з посиланням на мешканців Дятьково та співробітника підприємства повідомило, що ТОВ "НВП" Олександр" виконує замовлення міноборони Росії.

ТОВ "Науково-виробниче підприємство" Олександр" виконує найважливіші замовлення міністерства оборони Росії щодо проєктування та розробки спектра високоточних оптичних деталей та систем для авіаційної та космічної, військової та спеціальної техніки,
– писали раніше місцеві ЗМІ.

Також відомо, що пожежа спалахнула у приміщенні на вулиці Леніна.

У Росії хтось невдало покурив біля складу / Фото з телеграм-каналів

Тривожно на Брянщині: коротко

  • 22 травня бійці Російського добровольчого корпусу показали відео біля табличок населених пунктів у Брянській та Бєлгородській області. Зокрема, мовилось про Безлюдівку на Бєлгородщині та Любимівку та Чуровичи на Брянщині.
  • Військові РДК зазначили, що вони перетнули кордон Росії й що країна скоро буде вільною.
  • Після заяв про захоплення населених пунктів у Бєлгородській області, ЗМІ 23 травня написали, що російська влада також "чомусь" посилює заходи безпеки на Брянщині. Так, за даними росЗМІ, план "Едельвейс" оголосили на Бєлгородщині 22 травня, вже наступного дня – на Брянщині.
  • У Брянській області оголосили загальний збір для силовиків. Ймовірно, відбуватиметься збільшення чисельності бійців Росгвардії у Севському, Суземському, Трубчевському та Климівському районах регіону. Проте офіційно російська влада це не підтверджує.