У Київському ТЦК запевнили, що співробітники Нацполіції та військовослужбовці їх центру діяли в рамках закону. Водночас зауважили, що один із військовослужбовців нещодавно повернувся із зони бойових дій, де отримав поранення, а тому не зміг стримати емоції.

Дивіться також У Львівському ТЦК прокоментували відео, де їх працівники нібито збили чоловіка, який утікав

"Під час перевірки документів співробітниками Національної поліції України були виявлені особи, які ухилялися від виконання військового обов'язку. Один із чоловіків намагався чинити опір", – ідеться у повідомленні пресслужби Центру комплектування.

Жінки намагались "відбити" чоловіка

Зазначають, що при спробі його затримати цивільні особи почали чинити опір правоохоронцям та військовослужбовцям ТЦК та СП. І таким чином "громадяни свідомо дали втекти особі, яка порушила закон".

Зауважимо, що на відео дійсно видно, що у конфлікт втрутились жінки, які проходили повз.

У Києві виник конфлікт між працівниками ТЦК та цивільними: відео

"Не стримав емоцій"

Один із військовослужбовців, який нещодавно повернувся з зони бойових дій, де отримав поранення, не зміг втримати емоцій та намагався вдарити цивільну особу, яка, в свою чергу, продовжувала провокувати конфлікт та перешкоджати законним діям правоохоронців,
– зазначили у Центрі комплектування.

Та наголосили, що з цього приводу цього вже ведеться службове розслідування.

Інші випадки конфліктів між ТЦК та цивільними

Сьогодні, 3 червня, на Львівщині працівники ТЦК потрапили у ДТП, намагаючись наздогнати чоловіка на велосипеді. У Львівському обласному ТЦК та СП пояснили, що фігурант відео хамив працівникам ТЦК та поводився агресивно, а тому військовослужбовці теж не стримали емоцій і вирішили переслідувати втікача.