Про це повідомляють російські ЗМІ. На "місці падіння БпЛА" також нібито утворився стовп густого диму, передає 24 Канал.

Дивіться також Москві бракує ППО: росіяни використовують абсурдні способи протидії дронам

Біля Таганрогу "впав" невідомий БпЛА

Російські пропагандисти повідомляють, що під Таганрогом у хуторі Дараганівка нібито "вибухнув БпЛА". Після "падіння" цього невідомого об'єкта в будинках буцімто згасло світло.

Біля Таганрога "прогримів" вибух: дивіться відео

Згодом на місці нібито утворилася пожежа, а у небо пішов чорний стовп диму. Також очевидці повідомляли, що внаслідок "атаки" начебто навіть є потерпілий. Попри це, він відмовився їхати у лікарню.

Невідомий предмет впав біля Таганрога: дивіться відео

Далі у мережу виклали відео "сильного вогню", який спричинило нібито "падіння безпілотника". Окупанти жаліються й терміново просять про допомогу.

Після "падіння" БпЛА, ймовірно, спалахнула пожежа: дивіться відео

Оскільки до цього хутора ніхто з рятувальників не захотів їхати, люди вирішили самостійно приборкувати пожежу. Місцеві повідомляють, що цей "безпілотник" нібито перегородив дорогу для жителів та автівок.

Жителі Дараганівки вирішили самостійно приборкувати пожежу: дивіться відео

Далі стало відомо, що цей невідомий "БпЛА" також зачепив і будинок місцевих. Наразі про масштаби пошкоджень будівель загарбники – не повідомляли.

Внаслідок "атаки БпЛА" нібито постраждав будинок: дивіться відео

Згодом падіння безпілотника підтвердив і губернатор Ростовської області Васілій Голубєв. Він зазначив, що в результаті нібито пошкоджена покрівля приватного будинку, а також автомобіль.

Невідомий "безпілотник" пошкодив також і автівку: дивіться відео

Далі пропагандисти розповіли, що цілком імовірно це міг бути російський безпілотник, який невдало запустили з авіабази поблизу Таганрога. Так, пропагандисти зауважили, що це міг бути російський розвідувально-ударний безпілотник "Форпост-РУ" чи "Оріон".


Під Таганрогом міг впасти безпілотник росіян / Фото з російських телеграм-каналів

Наразі окупанти не підтверджували офіційно, що то був їхній безпілотник. Достеменно невідомо, чи вдалося повністю ліквідувати пожежу внаслідок цієї "незвичайної події".

Росіян міг атакувати БпЛА "Оріон"

Розслідувачі з телеграм-каналу "InformNapalm" зазначили, що під Таганрогом впав новітній російський БпЛА “Оріон”. Вони зазначають, що цей літальний апарат "трохи не дотягнув" до авіабази.

Цікаво, що "Оріони" почали активно падати ще на етапі випробувань. Наприклад, 16 листопада 2019 під час випробовувань БПЛА “Оріон” впав біля житлових будівель в селищі Листвянка в Рязанській області,
– сказали розслідувачі.

Вони також підкреслили, що російські "Оріони" були помічені OSINT-аналітиками на нещодавніх супутникових знімках на авіабазі у Таганрозі 9 липня, за 5 кілометрів від якої 28 липня впала ракета, що була відхилена російськими засобами ППО.


БпЛА "Оріон" міг атакувати росіян / Фото з телеграм-каналу "InformNapalm"

Розслідувачі зазначили, що ціллю ракети, ймовірно, була саме ця авіабаза під Таганрогом.

Цього дня вибухи також гриміли й у Москві