Про це повідомив координатор прес-центру АТО в Краматорську Олександр Бригинець.

"Ставлення на фронті до тих, хто почав війну в тилу або вкрай негативне, або байдуже... Немає у них тут підтримки, тож даремно ПС, якому чимало хто симпатизує загалом, розраховує на підтримку саме в цьому питанні", — зазначив політик.

Він зауважив, що представники "Правого сектора" на засіданні Тимчасової слідчої комісії уже не згадували про контрабанду, а казали, що конфлікт виник через ідеологічні питання.

Чому раптом зникло слово "контрабанда"? Тому що виступ на ТСК — це не брифінг для ЗМІ. Тут треба точно відповідати на питання і наводити факти,
— заявив Бригинець.

Він додав, що якщо хлопці з "Правого сектора", що переховуються в лісах Закарпаття, здадуть зброю, їм гарантують безпеку.

Одна з телегруп, яка поїхала до передової, мало цікавилася самою війною, але усіх бійців питала про події в Мукачеві. Се...

Posted by Олександр Бригинець on 18 липня 2015 р.

Нагадаємо, 18 липня у Мукачевому тривала спецоперація з розшуку бійців "Правого сектора", які після стрілянини минулого тижня ховаються у лісах. У небо підняли вертольоти, на місце прибули додаткові сили Нацгвардії.

Лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош закликав "братів по зброї" із Збройних сил України, Нацгвардії та правоохоронних структур не виконувати злочинних наказів "владних бариг".