Про це повідомляє кореспондент Телеканалу новин "24".

Силовики концентрують сили на Великоберезянщині, між селами Великий Березний та Забрідь, які розташовані по обидва боки Мукачевого.

Військові беруть у кільце гору Березник, де ймовірно, переховуються бійці "Правого сектора". Близько підходити до цієї території ні місцевим жителям, ні журналістам не дозволяють.

Журналістам силовики не повідомляють жодних подробиць. Звуки вертольотів було чути навіть в Ужгороді.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що неподалік Термачува стоять військові і перевіряють автівки. За версією місцевих жителів, правосекторівці, які брали участь у подіях у Мкачевому минулого тижня, втекли з Мукачівського району до Забродя.

Лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош заявив, що "хлопці з лісу" мають право на останній бій, і закликав нацгвардійців не виконувати "злочинних наказів владних бариг".

Як сказали ХЛОПЦІ З ЛІСУ, ніхто не забере у нас ПРАВО НА ОСТАННІЙ БІЙ...Закликаю всіх своїх БРАТІВ ПО ЗБРОЇ із ЗСУ, До...

Posted by Дмитро Ярош on 18 липня 2015 р.

Як відомо, військово-політичний рух "Правий сектор" оголосив про закінчення акції біля Адміністрації Президента України в Києві і анонсував всеукраїнське народне віче на вівторок, 21 липня.