Про це заявив радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко. За його словами, "ресурс" Пригожина скоро закінчиться.

До теми Небезпечні та просяться у тюрму: колишні в’язні повертаються з війни в жахливому стані, – NYT

На скільки часу вистачить вагнерівців

Максимальний мобілізаційний потенціал Пригожина – близько 100 тисяч осіб. Денисенко зазначає, що за нинішньої інтенсивності "утилізації" вагнерівців цього вистачить на 6–9 місяців.

В резерві Пригожина є трохи зеків, які ще не завербовані та мають купу непогашених кредитів. Але, за словами радника, ці люди можуть "закінчитися" до кінця 2023 року.

Це прекрасно розуміють в міноборони Росії і це розуміє сам Пригожин. Тому його війна з Шойгу – це війна за його майбутнє,
– зазначив Денисенко.

Нагадаємо, що у ГУР розповіли про справжню роль Пригожина у війні. Наголошують, що у Пригожина є дві ролі: медійна та політична. Він безпосередньо не керує бойовими загонами, він не очолює штаб. Тобто його завдання – це забезпечення ресурсної бази, фінансування.

США наклали черговий пакет санкцій на Росію: що відомо

  • 26 січня Мінфін США оголосив про нові санкції проти Росії. Обмеження стосуються судноремонтних підприємств, а також структур та осіб, пов'язаних із ПВК "Вагнера" та її засновником Євгеном Пригожиним.
  • Також США офіційно визнали російську приватну військову компанію "Вагнера" транснаціональною злочинною організацією. Усі активи компанії у Штатах заморозили через допомогу російським військовим у війні в Україні.
  • У список санкцій потрапила сама ПВК "Вагнера", а також голова Федеральної служби виконання покарань у Тулі Іван Прокопенко. Відомо, що він надавав підтримку та вербував в'язнів до ПВК "Вагнера".
  • Крім того, під американські санкції потрапили численні юридичні та фізичні особи на різних континентах, що підтримують військові операції групи "Вагнера".