В етері 24 Каналу речник Української добровольчої армії "Південь" Сергій Братчук сказав, чому окупантам варто звикати до блекауту в Криму. Зауважимо, російські загарбники сказали, що причиною відключення світла нібито стало аварійне вимкнення на Балаклавській ТЕС.

Зверніть увагу 5 літаків НАТО ведуть розвідку на Кримському напрямку: це може бути предтечею "бавовни"

"Одесити були готові передати свій досвід кримчанам, як діяти під час повітряної тривоги. Рік чи майже два тому це здавалося жартом для жителів півострова. Сьогодні ми готові надати одеський досвід, як діяти під час блекауту, але поради надаватимемо лише тим кримчанам, які очікують повернення України й повернення Криму до рідної гавані", – мовив Братчук.

Далі буде спекотно, влучно і яскраво

Речник Української добровольчої армії "Південь" повідомив, що зараз з'ясовують, дорозвідують й згодом поширять інформацію щодо того, що стало причиною аварійних відключень на території тимчасово окупованого Криму.

Я думаю, що таких проблем на півострові ставатиме ще більше. Тому що Крим став мілітарним хабом, який працює на війну Росії проти України, у нього мають виникати проблеми,
– наголосив Братчук.

Блекаути на Кримському півострові також провокуватимуть низку проблем для російських військових об'єктів.

"Коли Свєта збирає речі та йде з військових об'єктів, то звичайно й ППО стає менш потужним. Військові частини у Криму теж залишатимуться і без очей, і без вух. Після дуже темного, буде дуже спекотно, влучно та яскраво", – додав речник Української добровольчої армії "Південь".

Більше про події в Криму

  • Агенти партизанського руху "Атеш" повідомили, що в Севастополі пішов на дно сторожовий корабель типу "Тарантул". За попередніми даними, його уразили морськими дронами декілька тижнів тому.
  • Також українські партизани зафіксували чергове переміщення ворожої зброї у Крим. Зокрема, окупанти перекинули комплекси "Бастіон-П", які є носіями надзвукових ракет "Онікс".
  • Вдень 17 січня на анексований півострів завітала "бавовна". Вибухи пролунали у Євпаторійському районі Криму. Окупанти традиційно заявили про роботу "пе-ве-о", яка начебто щось збила.