Ситуація складна

Уздовж лінії фронту на Донбасі дуже складно. Була спроба розбити ЗСУ та зайняти відразу кілька населених пунктів, зокрема, місто Щастя.

Читайте також У Росії перемогло божевілля

Вздовж кордону – обстріли, а також спроби переходу, як мінімум на харківському напрямку та в чернігівській області через перехід "Сеньківка – Веселівка – Нові Юровичі" – так званий перехід "три сестри" (той, де сходяться кордони Білорусі, Росії та України). В останньому найімовірніше маємо введення військ з бази в Клинцях.

Паралельно йдуть обстріли вздовж кордону та ракетні удари по містах у тилу. Ймовірно, ракетами типу "Калібр". Уздовж кордону та лінії фронту на Донбасі завдавалися авіаудари.

Результат – із Щастя російські окупанти вибиті практично відразу, на харківському напрямку зав'язли та частково горять. ВСУ повідомляють вже про 6 збитих літаків.

Ракетні удари, звісно, ​​налякали частину жителів. Але не створили паніки. А для значної частини громадян ефект зворотний – сконцентрованість та готовність до дії.

Провал Росії

Бліцкрига у Путіна не вийшло. Як би його радники та спічрайтери не переписували промови Гітлера і тези з "Майн Кампф" (про ганебний світ і життєвий простір), генерали в російській армії якістю нижчі. Та й ЗСУ не легкий противник.

З інформаційними операціями також не все гладко. Путін та його команда так і не зрозуміли ключового: у мирний час українці завжди готові нескінченно сваритися між собою. Але будь-яка зовнішня загроза концентрує, зближує та поєднує націю.

Важливо Завершувати війну доведеться українській армії – і не в Києві, а в Москві

Агресією 2014 року Путін позбавив себе перспектив грати на "домінуючій проросійській партії" у внутрішньоукраїнських розкладах. Після війни 2022 він позбавить себе перспектив мати будь-який хоч трохи впливовий проросійський проєкт в Україні.

Хронологія та спостереження

  • 5:00 – війна та атаки
  • 12:00 – люди в селищі з населенням менше як 10 000 мешканців провели збори, визначили що робити з притулками, визначили порядок формування аптечок, хто з медиків чергує, проговорили як патрулювати селище (поліція може бути зайнята іншим) з легальною зброєю (яка є на руках) , обговорили питання ТРВ.
  • Збори спокійно, по-діловому проходять на тлі канонади (росіяни атакували аеродром в Гостомелі). Ані паніки, ані криків "караул"
  • 12:30 – побачив біля свого будинку перший патруль сусідів із вулиці. Звичайно, озброєних.

Не знаю, яким ідіотом треба бути, щоб розраховувати на легку перемогу над цим народом.

Все буде Україна

Найближчими днями будуть складні, для багатьох страшні. Розумію. Але від того, наскільки ми реагуватимемо на емоції залежить те, наскільки ми вистоїмо. Холодна голова та тверді руки – те, що допомагає у важкі часи. І все буде Україна.

Вибір у кожного свій. І по тому, як ти вчиниш, можна робити висновок, хто ти є.

Сьогодні сотні трун з ворогами поїдуть до Росії – дивіться відео: