Польських опублікувала допис в інстаграмі, в якому звернулася до українців. До нього вона прикріпила свою фотографію у вишиванці.

Цікаво"Квартал 95" переходить на українську: однак є суттєвий виняток

Дівчина, як не дивно, намагається переконати користувачів мережі, що її слова нібито були вирвані з контексту. Мовляв, саме тому вони "підірвали інтернет та ЗМІ".

Блогерка побідкалася, що серед її підписників є "патріоти", які люблять Україну лише на словах, а на ділі – ображають хлопців-захисників, спроби відновити цілісність України й намагаються розділити народ.

Відповідно суть допису у тому, що я спробувала показати їм, а так само всім сепаратистам, наскільки патріотичний наш народ,
– стверджує Польських.

"І якщо раптом Путін посміє захопити нові території, то українці виступлять на захист своєї батьківщини! Слава Україні", – емоційно завершила допис киянка.

Що відомо про скандал

  • Все почалося з того, що дівчина відреагувала на нові норми, які передбачають збільшення вжитку української мови. Такі зміни вона назвала "маразмом".
  • Після хвилі обурення, як прокотилася соцмережею, дівчина заявила, що хоч і сплачує податки "в єту страну", для неї українська звучить "мєрзко".
  • Пізніше цей допис зник з її сторінки. Втім, зовсім не через те, що дівчина шкодує про сказане. "Хлопець попросив не принижуватися перед хворими", – цинічно заявила Польських.
  • Скандал поступово набирав обертів, про позицію дівчини дізналися у компанії AllStars-IT, в якій вона проходила випробувальний термін.
  • Там відреагували рішуче й запевнили, що Анастасія у них більше не працюватиме. Її публічні висловлювання про мову там назвали "неприпустимими".