За словами Давида Арахамія, віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко давно передбачав створення "блоку РАЯ" – Разумков, Аваков, Яценюк. Тому інформація про переговори у Вільнюсі для "Слуги народу" не була новою.

Зверніть увагу Ахметов міг використати день народження Шустера, щоб знайти кандидата в президенти, – ЗМІ

Арахамія каже, що дивитиметься канали Ахметова

Давид Арахамія переконаний, що в журналістів "Української правди" вийшло хороше розслідування, однак йому цікаво, чи його так само демонструватимуть на телеканалах олігархах, як попередні матеріали про можливе святкування дня народження керівника офісу Президента Андрія Єрмака. Саме тому голова фракції "Слуга народу" спеціально буде дивитися їхні ефіри.

Однак політик заявив, що результат розслідування для нього не є новим, оскільки про політичне об'єднання Дмитра Разумкова, Арсена Авакова та Арсенія Яценюка говорили раніше.

Корнієнко "блок РАЯ" прогнозував ще задовго до Вільнюса,
– заявив Арахамія.

Попри те, що ексспікера Верховної Ради Дмитра Разумкова не було на дні народженні Савіка Шустера, Арахамія переконаний, що він там "генеральний спонсор тусовочки". Крім того, на думку політика, нардеп Роман Соха вийшов із фракції "слуг" саме тому, що нібито отримав гроші від одного з "героїв розслідування".

День народження Шустера у Вільнюсі: головне

  • 22 листопада журналіст та телеведучий Савік Шустер відсвяткував свій день народження у столиці Литви – Вільнюсі. Цього дня він опублікував фото з Володимиром Гройсманом, Дмитром Гордоном, Арсеном Аваковим, Євгеном Комаровським та Павлом Єлізаровим, яке одразу ж стало мемом.
  • За даними журналістів "Української правди" на святкуванні був і олігарх Рінат Ахметов, який використав день народження Савіка Шустера для втілення політичних амбіцій та проведення переговорів. Бізнесмен міг шукати потенційного кандидата на президентські вибори в 2024 році.