Блокування проводять представники Спілки перевізників Словаччини, пише 24 Канал.

Дивіться також Є 3 рішення: Україна й Польща напрацьовують механізми щодо розблокування кордону

Блокада КПП

За інформацією від словацьких прикордонників, о 16:05 на території Словаччини розпочато блокування руху вантажівок через пункт пропуску "Вишнє-Нємецке", суміжний українському пункту пропуску "Ужгород",
– заявили у ДПСУ.

Держприкордонслужба зазначає, що терміни акції наразі невідомі.

Водночас, перевезення гуманітарної допомоги, інших важливих вантажів, живих тварин, пального та охолоджених вантажів не блокуватимуть.

Інші вантажі на виїзд зі Словаччини будуть пропускати в обмеженій кількості, по чотири вантажівки за годину. Проте, рух у Словаччину блокуватися не буде. Також не обмежуватиметься рух легкового автотранспорту та автобусів.

Блокування кордону з Україною: що відомо

  • Напередодні, 30 листопада, ДПСУ підтвердила анонс Словацької спілки перевізників (UNAS) щодо блокування руху вантажного транспорту перед пунктом пропуску "Вишнє-Нємецке", суміжному з українським пунктом пропуску "Ужгород". Перевізники Словаччини прагнуть скасувати лібералізацію перевезень для українських перевізників.
  • Раніше, 6 листопада на українсько-польському кордоні ускладнено рух вантажного транспорту. Станом на 30 листопада рух вантажівок обмежений на чотирьох пунктах пропуску. Основна причина черг на кордоні – це страйки польських перевізників.