Про це повідомив керівник апарату Львівської ОВА Тарас Грень. Однак, за його словами, зміни торкнулися не всіх пунктів пропуску.

Дивіться також Хто отримає відстрочку від мобілізації у травні: що говорить новий закон

ТЦК на блокпостах

Тарас Грень повідомив, що згідно з рішенням Ради оборони 25 квітня у Львівській області внесли зміни в склад контрольно-пропускних пунктів. Тепер там працюватимуть два представники Національної поліції та два представники РТЦК і СП.

Повідомляється, що наразі в області облаштовано сім внутрішніх блокпостів, на яких працюють правоохоронці та проводять контрдиверсійні заходи. Проте рішення Ради оборони не стосується прикордонних контрольно-пропускних пунктів, яких в області є сім. Збільшення чисельності працівників там не планується.

Мобілізація в Україні

  • З 4 травня в Україні скасують статус "обмежено придатний". Натомість статус "придатних", поділять на 4 категорії. Тобто будуть повністю придатні, придатні до служби у вищому військовому навчальному закладі (ВВНЗ), в ТЦК та СП, частинах забезпечення, установах, організаціях, або ж придатні за окремими спеціальностями чи для виконання специфічних завдань.
  • Також днями МЗС наказало дипломатичним відомствам призупинити консульські послуги для військовозобов'язаних чоловіків за кордоном. У зв'язку з ухваленням нового закону про мобілізацію, робота таких установ потребує уточнення. Наразі чоловіки мають змогу лише оформити посвідчення на повернення в Україну.
  • Володимир Зеленський на зустрічі "Рамштайн" повідомив, що Україна формує нові бригади. Президент наголосив, що навіть найкращі бійці не можуть змінити хід війни без достатньої кількості зброї. Тому, нашій державі терміново потрібне додаткове озброєння.