У Польщі повідомили, що 13 березня о 10:00 за варшавським часом розпочались акції протесту і блокування руху вантажного транспорту перед пунктом пропуску "Корчова – Краківець". Саме на цей час там і анонсували повторне блокування цього КПП.

Дивіться також Блокування кордону поляками: яка ситуація для автобусів та вантажівок

Пасажирський транспорт рухається

Блокування пункту пропуску "Корчова – Краківець" передбачає:

  • ️блокування автодороги, по якій рухаються вантажівки на виїзд з Польщі та в'їзд в Україну, на відстані до 1 кілометра до пункту пропуску;
  • ️⁠блокування автомагістралі А4 на відстані до 500 метрів до пункту пропуску (блокування в зазначеному місці ще не здійснювалось).

Водночас рух пасажирського транспорту в обидва боки здійснюється безперешкодно.

Україна шукає альтернативу

  • Віцепрем'єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков в інтерв'ю повідомив, що Україна працює над тим, аби альтернативних маршрутів для перевезень було більше.
  • Додатково віцепрем'єр-міністр повідомив, що наприкінці березня відкриється додатковий спільний пункт пропуску України з Молдовою, а незабаром і з Румунією.
  • Кубраков також повідомив, що через певний час розпочнуться перші контейнерні перевезення по Дунаю з портів Ізмаїла та Рені. Таким чином, це додатково дозволить Україні розвантажити кордон з Польщею завдяки використанню глибоководних портів.