В українській розвідці попередили, що росіяни готують до оприлюднення власне псевдорозслідування про обставини бомбардування драмтеатру.

Важливо Від сьогодні окупанти повністю зачиняють Маріуполь: у мерії попросили містян бути насторожі

Хочуть перекласти вину

Мета окупантів зрозуміла – спробувати зняти із себе відповідальність за вбивство сотень мирних жителів, які ховались в приміщенні театру. Переважно це були жінки та діти.

Окупанти вже підготували кілька знімальних груп своїх пропагандистів. Збираються робити постановку, яка начебто "має довести", що вибух в Маріупольському драмтеатрі стався всередині приміщення. росіяни намірились розказувати, мовляв, руйнування стались "внаслідок детонації великої кількості вибухівки", а кількість жертв не перевищувала 14 людей. Хоча насправді вона сягнула сотень.

Пропагандисти вже навіть знайшли так званих "свідків".

Удар росіян по драмтеатру: що відомо

  • Бомбардування драмтеатру Маріуполя – один і найстрашніших воєнних злочинів російських окупантів. Росіяни завдали удару по ньому 16 березня.
  • Російські літаки скинули дві 500-кілограмові авіаційні бомби. На момент удару там передувало до 1000 цивільних. Переважна більшість з них – жінки та діти, які ховались від російських обстрілів.
  • За різними оцінками, загинуло від 300 до 700 людей.

Дивіться більше – у Маріуполі влаштували "екскурсію" в знищеному Драмтеатрі: відео