Крім того, через деякий час у Росії усі взагалі забудуть про існування Надєждіна. Таку думку 24 Каналу озвучив російський опозиційний журналіст Сергій Асланян.

До теми Усунув конкурента: Бориса Надєждіна не допустили до участі у виборах президента Росії

"Не вийде нічого, крім ілюзії"

Сергій Асланян зазначив, що Борис Надєждін з 1991 року у російській політиці. Він встиг побувати у багатьох партіях і завжди шукав, де йому вигідніше прилаштуватись. Водночас Надєждін не запам'ятався нічим.

Спочатку у Росії говорили про ще одну кандидатку Катєріну Дунцову, а на Надєждіна ніхто не звертав уваги. Коли вона зникла з порядку денного, на її місце став ще один так званий "опозиціонер".

Крім обнадійливого прізвища, у Надєждіна нічого немає: ні вчинків, ні ідей. Звичайно, він був дуже акуратним. Він сказав цікаві слова, не відлякав, не розчарував. Але це гра в Надєждіна, гра в надію,
– підкреслив журналіст.

Звичайно, позови до верховного суду Росії нічого не змінять. Однак Надєждін хоче піти красиво, у Кремлі йому дозволяють це зробити. Якийсь час про нього ще буде чутно, але через деякий час він зникне з інформаційного простору.

Крім того, люди, які стояли у чергах за нього, можуть поплатитись за це через деякий час. Але спочатку вони дуже розчаруються.

"Люди, які обманулись, вирішили пожити у "казці", будуть розчаровані. Російська політика "батога та пряника" відрізняється тим, що "пряник" теж б'є. Тому нічого не вийде, крім ілюзії під назвою "Надєждін", – додав опозиціонер.

Борис Надєждін: головне

  • Борис Надєждін стрімко набирав голоси. Росіяни стояли у величезних чергах, щоб відати свій підпис за нього. Російська опозиціонерка Ольга Курносова припускала, що він може набрати приблизно 10% голосів на виборах.
  • У Росії відмовилися допустити на "вибори" Бориса Надєждіна. Російський політик повідомив, що робоча група ЦВК Росії повідомила йому про значну "нестачу підписів", що становить приблизно 15%.
  • Згодом відповідне рішення ухвалила Центральна виборча комісія Росії. Політик відповів, що він не має претензій до ЦВК, але є претензії до законодавців, які унеможливили збір підписів. Він повторно сказав, що має намір оскаржити рішення про відмову у реєстрації у верховному суді Росії.