Пекресс наголосила, що регіон, який вона очолює, – дуже перспективний. Отож з допомогою французів Бородянка може стати повністю новим містом.

Читайте також Прем'єр Австралії прибув в Україну з візитом: відвідав Бучу та Ірпінь

Франція може запропонувати проєкт повністю нового міста

Екологічне, з усіма системами, які працюють на сучасних енергоощадних технологіях. Іль-де-Франс – багатий регіон, де чимало інвестиційних компаній, а також девелоперських фірм. Я звернусь до них одразу ж, коли приїду до Франції. У стислі терміни ми запропонуємо саму концепцію і проєкт нового міста,
– пояснила французька політикиня.

Експерти з Франції нададуть власну оцінку зруйнованих районів та візьмуть участь у розробці генерального плану. Наразі перша потреба у Київській області – це модульні будиночки для тих, хто залишився без даху над головою.

Першочергова потреба – поселити людей до зими

До зими, каже Пекресс, людей треба оселити в нормальних умовах. Всі роботи треба проводити швидко – до того, як стане холодно. При цьому, президентка Іль-де-Франс каже, що допомогти Україні хоче не лише її регіон, а й багато інших. Планують зосередитись на 2 областях – Київській та Чернігівській.

Читайте також Через війну близько 800 тисяч українців втратили житло

Що відомо про руйнування Бородянки

  • Бородянка, що на Київщині, є одним з найбільш зруйнованих міст області.
  • На місто ворог після вторгнення скидав численні авіабомби.
  • На початку квітня тут почали встановлювати перші модульні будиночки. Тут передусім поселили рятувальників, волонтерів та будівельників.
  • Для місцевих жителів влада має намір відбудувати помешкання.

Жахливі кадри з Бородянки на Київщині: