Можливість війни між Росією та Великою Британією

За його словами, така можливість малоймовірна. При цьому російський президент Володимир Путін хоче розширити війну проти України до рівня конфлікту між Росією та НАТО, проте йдеться насамперед про агресію РФ проти України.

Читайте також: Джонсон і представники США відреагували на звірячий обстріл Кременчука

Я не думаю, що до цього дійде, і, очевидно, ми дуже наполегливо працюємо над тим, щоб війна не вийшла за межі України,
– сказав Джонсон.

За його словами, лідери G7 на саміті погодилися надавати українцям усю необхідну допомогу, щоб вони отримали стратегічну перевагу, яка допоможе змінити ситуацію.

"Путін і Кремль спробують розширити конфлікт і скажуть, що це щось між НАТО і Росією. Це зовсім не так. Йдеться про вторгнення в незалежну, суверенну країну. Йдеться про Захід та всіх друзів України, які надають їй підтримку, необхідну для захисту", – заявив британський прем'єр.

Джонсон підтримує Україну у війні проти Росії

З початку повномасштабної війни Росії проти Україн прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон вже двічі був з візитом в Києві. Він неодноразово висловлював свою підтримку Україні та президенту Зеленському. Також проукраїнську позицію має весь уряд країни. Це дозволяє надавати Україні значну військову та фінансову підтримку.

Також Джонсон публічно виступає із закликами не дати перемогти Росії. Він написав колонку під назвою "Ми ніколи не будемо в безпеці, якщо відвернемося від доблесної України", в якій виклав своє бачення чотирьох "життєво важливих кроків" для підтримки України у протистоянні російським окупантам.

Також він заявляв, що Велика Британія не повинна дозволяти нікому думати, що поступки Путіну приведуть "до чогось, крім катастрофи", оскільки він сприйме це "як нагороду за необґрунтовану агресію".

До теми – Блінкен заявив, що Росія вже програла війну в Україні: деталі у відео