У неділю, 23 квітня, російські ЗМІ повідомили, що до Кобзона відправилось аж два народних обранці Державної думи Росії. Важливо, що Борцов був у списку 100 найбагатших чиновників ворожої держави, а його колега-небіжчик Узденов, – взагалі, нічим особливим не запам'ятався. Про це інформує 24 Канал.

Дивіться також Від ППО до танків Abrams і F-16: як Єгипет допоможе Україні перемогти Росію

Росія втратила "великих умів"

Як відомо, Ніколай Борцов помер у віці 77 років. Він був депутатом Держдуми з 2003 року, а також працював у п'яти скликаннях російського парламенту та навіть входив у комітет у справах національностей. "Заслуг" перед народом Росії у нього декілька. Зокрема, це величезний фінансовий капітал та санкції, накладені Заходом після початку широкомасштабного вторгнення.

Водночас Джашарбек Узденов помер у віці 56 років та тривалий час був членом комітету з екології, природних ресурсів та охорони навколишнього середовища. Насправді про нього чогось особливого сказати не можна, однак якщо глянути на стан "навколишнього середовища" Росії – то стає зрозумілим, що свою роботу він виконував погано.

Росія розвалюється

  • Згадаємо до цієї теми, що кінець Росії – уже близько. До того ж таки "інциденти" зі смертями в один день декількох народних депутатів Держдуми аж ніяк не сприяють тому, аби в кремлівської влади було не хитке політичне становище.
  • Власне, все більше західних політиків говорять про те, що існування ворожої держави у такому вигляді, у якому вона існує зараз, добігає до свого логічного кінця.
  • Зокрема, головнокомандувач сил оборони Естонії генерал Мартін Херем переконаний, що у недалекій перспективі Росія розпадається на маленькі держави. І лише це означатиме кінець війни та настання миру.