Дівчинку, за словами генерала Тода Волтерса, голови європейського командування США, вирішили назвати на честь літака Boeing C-17 – Річ. У матері немовляти почалися пологи 21 серпня, в польоті.

До теми За крок від катастрофи: в Афганістані ліків залишилось лише на тиждень

Батьки дитини вирушать у США

У жінки виникли ускладнення. Її стан покращився після рішення командування літака знизитися, щоб збільшити тиск повітря на борту. Дівчинка народилася через кілька хвилин після приземлення літака на авіабазу Рамштайн у Німеччині.

Матір та дитину доставили в лікарню США в Ландштулі в Рейнланд-Пфальці. Згідно з інформацією Тода Волтерса, Річ та її батьки згодоим вирушать в Сполучені Штати Америки.

Генерал додав, що 20 серпня після евакуації з Кабула 100 осіб потребували медичної допомоги. З них – 2 інші матері, чиї діти народилися після приземлення на базі.

Ситуація в Афганістану: останні новини

  • Афганістан після захоплення влади "Талібаном" вже покинули 82 тисячі людей. У Пентагоні зазначили, що близько 10 тисяч людей ще чекають на евакуацію з Кабула літаками США. Водночас деякі мешканці не можуть дістатись аеропорту.
  • Глава регіонального офісу ВООЗ Рана Хадже повідомила, що в Афганістані вже використали 70% ліків із так званого недоторканного запасу. Того, що залишилось на складах, вистачить лише на тиждень.
  • Водночас посольства США, Австралії та Великої Британії застерегли своїх громадян від поїздок до аеропорту Хаміда Карзая у Кабулі – є велика ймовірність терактів.