Відповідну інформацію боєць Валерія з позивним Нава ексклюзивно розповіла 24 каналу. Також пояснила, що росіяни відразу цілеспрямовано гатили по машинах медичної допомоги.

Зауважте Лежать на підлозі й слухають, як по них б'ють ракети: моторошні фото поранених з "Азовсталі"

Госпіталь у Маріуполі працює у жахливих умовах

Госпіталь у облозі працює у жахливих умовах – під постійними обстрілами російської авіації, артилерії. Умови для проведення операцій, можна сказати, середньовічні,
– повідомила Нава.

Валерія розповіла, що лікарям доводиться оперувати людей під світлом налобного ліхтаря. Зокрема додала, що не вистачає медиків та медичних сестер, адже серед них є і двохсоті, і трьохсоті.

Пораненим не вистачає ліків, їх фактично нічим годувати

"Працюють вони (медики – 24 канал) цілодобово. Медикаментів теж не вистачає. Навіть знеболювальних і препаратів для наркозу, антибіотиків", – розповіла Валерія.

Саме тому навіть після успішної операції поранені мають великий ризик отримати сепсис, перитоніт, гангрену.

Не вистачає продуктів харчування для людей. Для наших поранених воїнів немає води. Фактично толком їх нічим годувати нормально,
– пригадала боєць "Азову".

Додала, що наших військових привозять у польовий шпиталь з відірваними кінцівками, і з осколковими пораненнями, кульовими пораненнями.

Валерія розповіла, що багатьом пораненим у таких умовах не можуть допомогти. Для того, щоб бійці відновились потрібна евакуація та нормальний медичний заклад.

Через відсутність такої можливості деякі бійці просто помирають.

"І хочеться додати слова нашого медика, що багато хто з бійців відчуває себе дійсно зрадженим за свою відданість. А так не має бути. Країна не має кидати своїх героїв", – підсумувала Нава.

Коротко про ситуацію в Маріуполі

Дивіться також – Подоляк відповів на "захоплення" Маріуполя: Азовсталь – п'ята частина міста: відео