Про це 24 Каналу розповів військовослужбовець ЗСУ Євген Ієвлєв, зауваживши, що ситуація на різних ділянках фронту часто буває різною, але взаємопов'язаною.

Дивіться також ЗСУ просуваються біля Роботиного та закріплюються під Бахмутом: карта фронту за тиждень

До прикладу, ворог після успіхів військових біля Кліщіївки та Курдюмівки очікував, що наступальні дії підуть і на сусідніх напрямках, тому й збільшив кількість артилерійських обстрілів. Вдень і вночі був просто шквальний вогонь.

Протрималося все тиждень-півтора. Потім днів 5 – 6 кожного дня інтенсивність зменшувалася. Ніяких спроб зав'язати стрілецькі бої взагалі не було. Чи пов'язано це з тим, що вони перекидають особовий склад на Південь – не знаю,
– зауважив Ієвлєв.

Дивіться розмову з Євгеном Ієвлєвим на ютубі 24 Каналу

Динаміка буває дуже різною

Як наголосив військовий, його підрозділ перебуває на смузі, яка тримається ще з 2014 року. Відстань на різних ділянках є різною: від 400 – до 800 метрів. Тут змінилося багато підрозділів як ЗСУ, так і ворога.

За останні 2 роки тут все мінувалося настільки активно, що окупанти й самі не знають карту своїх мін. Тому й наступати вони тут нормально не можуть. Вчора вони з дронів кидали запалювальні боєприпаси за 100 – 150 метрів від нас, щоб запалити поля. Я не спеціаліст у саперній справі, але розумію, що від вогню не всі міни здетонують. Але загалом інтенсивність за останні 5 – 6 днів спала,
– зазначив військовий.

Втрати Росії у війні проти України: коротко

  • З початку повномасштабного вторгнення Росія зазнала колосальних втрат серед військової техніки та особового складу. Все почалося 24 лютого 2022 року.
  • З цього часу українські військові знищили понад 278 тисяч окупантів. А за минулу добу, 29 вересня, вдалося ліквідувати ще 470 загарбників.
  • Також Росія втратила 4691 танк, 8984 бойових броньованих машин, 6447 артилерійських систем, 796 РСЗВ тощо.