Таку заяву Гурульов зробив в програмі пропагандиста Владіміра Соловйова 31 травня. Відповідне відео поширив український активіст Сергій Стерненко.

До теми Величезний конфуз для Путіна: бої в Шебекіно видали головну російську слабкість

Російський генерал хоче бомбити Шебекіно

Стерненко оприлюднив уривок з програми Соловйова, у якій Гурульов закликав почати бомбити Шебекіно.

Нічого незвичного. Просто російський генерал-депутат закликає бомбити місто Шебекіно, бо це вже не Росія,
– написав активіст.

У відео російський генерал заявив, що на обстріли зовсім не шкодують снарядів. Мовляв, він розуміє, чому таке відбувається – хтось просто хоче перетягнути частину сил та засобів окупантів у Росію, а саме на Бєлгородський напрямок.

"Я розумію, де вони концентрують війська, де вони намагаються щось зробити. Їм якось треба відпрацьовувати", – заявив депутат держдуми, не уточнюючи, хто ж ці "вони".

Попри тривожні події на російській території, Гурульов впевнений, що загарбники ще в змозі дати "потужну відсіч". Водночас вони не можуть піти у масштабний наступ чи проводити "оперативно-стратегічні удари із розсічення та охоплення цілих областей". Генерал знайшов дивовижне розв'язання проблем окупантів – почати бити по Шебекіно.

"Сьогодні треба точково душити та довбати. Прямо, у тому числі по Шебекіно. Я думаю, там авіація розбереться, зокрема планувальними бомбами. Так більше не можна. Ми бачимо ситуацію, яка є", – наголосив поплічник Путіна.

У відповідь Соловйов почав жалітися, що Україна створює росіянам проблеми. На його думку, у Бєлгородську область взагалі не треба перекидати військових. Мовляв, місцеві "мужики" зі зброєю розберуться з російськими добровольчими формуваннями.

Також, за словами пропагандиста, Росії після майже півтора року марних спроб потрібно захопити Харківську "губернію". Варто зауважити, що у часи, коли Харківщина була губернією, до її складу, серед іншого, входили землі Бєлгородської області, зокрема й сам Бєлгород.

Російський генерал закликав бомбити Шебекіно: відео

Цікаво "Магазини розграбовані": у російському Шебекіно з'явилось мародерство

Бої у Бєлгородській області: коротко

  • Бійці легіону "Свобода Росії" та Російського добровольчого корпусу 1 червня заявили про "другий етап" операції "звільнення" від кремлівського режиму на Бєлгородщині. Вони розпочали рейд біля села Нова Таволжанка поблизу Шебекіно.
  • Окупанти оголошували план "Фортеця", проте він провалився. Російські добровольці "накрили" путінських правоохоронців із РСЗВ "Град".
  • РДК також опублікував кілька відео з рейду на території Бєлгородщини. На ньому можна побачити, як бійці їхали на новій бойовій броньованій машині.
  • Наступного дня російські добровольці вдарили по скупченню російської армії у Шебекіно. На місці удару з'явився величезний стовп чорного диму.