Про це 24 Каналу розповів політолог і журналіст Костянтин Еггерт. За його словами, вибухи в Бєлгородській області та інші цікаві події, що відбуваються в регіоні є великим конфузом для Путіна.

Читайте також "Звільняють" прикордонні регіони та є загрозою для Кремля: що відомо про РДК та "Свободу Росії"

Відсутність реакції російської влади демонструє цікаву річ. Вони банально не знають, що з цим робити.

Це – великий конфуз. Путін може нагороджувати там орденом чиновника з Шебекіного. Але це ознака того, що вони не розуміють взагалі, що робити в цій ситуації,
– зауважив політолог.

Дивіться розмову з Костянтином Еггертом на ютубі 24 Каналу

Ядерна держава, виявляється, не може відбити такі атаки

Неодноразові рейди Російського добровольчого корпусу та легіону "Свобода Росії" демонструють реальні проблеми тамтешнього режиму. Виникає багато питань.

До прикладу, а чи здатна взагалі Росія захищати свою територію; а чи реально може вона гарантувати безпеку своїх зомбованих "житєлєй". Це дійсно б'є по Путіну.

Ядерна держава виявилася нездатною відбити кілька таких ударів. Це – ще одна тріщинка в репутації Путіна,
– зазначив політолог.

Ситуація в Бєлгородській області: коротко

  • Упродовж травня та на початку червня в Бєлгородській області відбувається багато цікавих подій за участі Російського добровольчого корпусу та легіону "Свобода Росії".
  • Окупантам реально "трєвожно" через події на Бєлгородщині. Нещодавно вони обстріляли автомобіль "Рено", на якому їхали звичайні цивільні жінки. Потім, звісно ж, російська влада нахабно звинуватила в усьому Україну.
  • Бійці легіону "Свобода Росії" показали відео, на якому вони вразили ворожу ціль в Шебекіно. Там було скупчення російської армії. Однак наразі невідомо, які точні втрати були в окупантів внаслідок влучного удару добровольців.