Про це 24 Каналу заявив начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш, зауваживши, що цю залізницю неможливо використовувати як логістичний шлях.

До теми "Перемог" немає майже рік: для чого росіяни наступають на Авдіївку

"Це певні висоти, за які вони просто намагаються триматися, намагаються їх захопити, вибити наші позиції. Розуміємо, що це один з основних шляхів – саме через Бердичі на Авдіївку", – сказав Барабаш.

Тому росіяни намагаються якомога ближче підійти та перерізати саме цей шлях. Усе, щоби не можна було доставляти ані гуманітарну допомогу, ані проводити евакуацію, ані підвозити забезпечення для української армії.

Тому вони (окупанти – 24 Канал) намагаються просто цю залізницю перейти. Бої там постійно, не вщухають. Хлопці тримають. Немає проломів лінії оборони. Усе там контрольовано, але дуже важко,
– наголосив начальник Авдіївської міської військової адміністрації.

Навіщо росіянам залізниця поблизу Авдіївки: дивіться відео

Що відбувається на Авдіївському напрямку

  • Ворог намагається оточити Авдіївку. Ситуація у місті напружена та складна. В Авдіївці досі є цивільні, які бояться виїжджати. Станом на 23 жовтня, там залишається 1601 особа.
  • Окупанти, попри величезні сили, все одно штурмують Авдіївку. Водночас через підвищення вологості, останніми днями загарбники почали застосовувати менше бронетехніки.
  • Росіяни почали застосовувати тактику "кротів". Вони риють тунелі. Так ворог хоче підібратися до позицій українських військових.
  • В Інституті вивчення війни вважають, що росіяни в наступі на Авдіївку мають такі ж труднощі, як і ЗСУ під час наступу на Запоріжжі.