Про це 24 Каналу заявив генерал-лейтенант, військовий експерт, засновник благодійного фонду "Закриємо небо України" Ігор Романенко, зауваживши, що там проходить залізнична дорога.

Дивіться також ЗСУ самі можуть узяти росіян в оточення біля Авдіївки: огляд фронту від Світана

"Логістичний шлях нашого Авдіївського гарнізону. Якщо перерізати, погіршиться логістика", – сказав Романенко.

Росіяни також намагалися атакувати на Півдні Авдіївки. Українська армія вдарила по ворогу.

Попри те, що цей перший наступальний період ворога завершився, вони перегрупувалися. Додали резервів і все ж намагаються продовжувати,
– сказав військовий експерт.

Яка ситуація на фронті: дивіться відео

Окупанти намагаються оточити Авдіївку. Загарбники під час наступу на місто зазнають шалених втрат. Вони втрачають бронетехніку та сотнями живу силу.

Відомо, що Владімір Путін вчергове наказав повністю "захопити" до кінця 2023 року Донецьку та Луганську області. Окрім того, окупанти хочуть відтягнути сили української армії, аби вони не наступали на Півдні України, а зупиняли наступ на Авдіївку.

"Так поєднуються тут цілі ворога стратегічні з тактичними. І він намагається це реалізовувати", – додав Ігор Романенко.

Яка ситуація на Авдіївському напрямку

  • Окупанти почали нову хвилю наступу на Авдіївку. Загарбники застосовують багато техніки. Ворог хоче оточити місто. Нині ситуації на Авдіївському напрямку дуже важка.
  • Бійці Сил спеціальних операцій ЗСУ активно ліквідовують окупантів та їхню техніку. Військові показали, як нищать росіян на Авдіївському напрямку.
  • Загарбники риють тунелі на Авдіївському напрямку. Так ворог намагається непомітно підібратися до позицій української армії. Окрім того, росіяни почали використовувати машини, якими керують дистанційно.