Крім цього, українські захисники зайняли кілька позицій, які до цього утримували росіяни. Сирський зазначив, що Збройні сили "ефективно знищують ворогів".

Дивіться також Біля Бахмута ЗСУ атакують позиції окупантів впритул до їхніх бліндажів: потужне відео

Сирський показав роботу ЗСУ під Бахмутом

На цих кадрах українські бійці вибивають росіян з окопів, які вони впродовж тривалого часу рили на підступах до Бахмута. Внаслідок операції наші солдати ліквідували кількох окупантів та знищили їхні укріпрайони.

Бійці 3 штурмової бригади контратакують під Бахмутом: відео 18+

Бійці на відео також підкреслили, що вони продовжать свою роботу з деокупації наших територій. Сирський подякував їм за владу роботу та наостанок виголосив національне гасло – Слава Україні!

Яка ситуація наразі у Бахмуті

  • Нещодавно речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий 29 травня розповів, що на заміну вагнерівцям у Бахмут заходять мотострілецькі підрозділи й повітряно-десантні війська Росії. За його словами, українське командування знає їхні найменування, командирів і бойовий потенціал.
  • Раніше про відхід своїх бійців із Бахмута, де багато місяців точаться виснажливі бої, заявив очільник ПВК "Вагнера" Євгеній Пригожин.
  • Крім цього, Сергій Череватий пояснив, що за останні дні відбулось суттєве зменшення боїв біля міста-фортеці. Він зазначив, що 29 травня бойових зіткнень – не було зовсім.