Таку думку озвучив радник одразу всього Офісу Президента Олексій Арестович. Про це повідомляє 24 канал із посиланням на його ефір у ютубі "Фейгин Live".

До теми Фронт на Півдні прорвали за лічені хвилини, – Арестович про блискавичний наступ ЗСУ

Арестович сказав, що відбувається на Херсонщині

За словами радника, всі окупанти на Херсонщині можуть ще не розуміють, яке в них становище. Проте їм вже виписаний "квиток в один кінець". Проте поки особливих деталей того, що відбувається на Херсонщині він не озвучував

Одне можу сказати. Пригоди почалися та вони кожного дня будуть лише веселіші, змістовніші та цікавіші,
– сказав радник ОП.

Також пояснив, що наразі в регіоні ЗСУ перейшли в "маленький симпатичний наступ". Там прорвали лінію фронту на кількох ділянках, а також триває розвиток наступу в глибину. Зокрема, це вдається завдяки тому, що раніше перервали всі логістичні шляхи окупантів. Мовиться про знищення кількох мостів через Дніпро та нової паромної переправи, якою перекидали техніку. "Ми утискаємо їхні спроби забезпечити свої угруповання, завдаємо ударів по резервах", – описав Арестович частину з дій ЗСУ на правому березі Дніпра.

Чому радник так мало говорив

Ймовірно, радник на цьому ефірі був не надто багатослівним через заклик, який напередодні озвучили у Збройних Силах. Керівниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк зауважила, що варто поводитись дуже обережно з інформацією про наступ. Адже одразу після перших повідомлень про це окупанти масовано обстріляли Миколаїв.

Важливо – Зеленський прокоментував ситуацію на Херсонщині: дивіться відео