Як з'ясувалося, Олексія Арестовича немає у списку ані штатних, ані позаштатних радників керівника Офісу Президента. В ОП вже відреагували і запевнили, що жодної помилки тут немає, але й "зради" – теж.

Подоляк розповів про посаду Арестовича

Як повідомив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк, Олексій Арестович справді не є радником Андрія Єрмака або будь-кого з його заступників.

Він так багато говорить, що ми зробили його… радником одразу всього Офісу. Саме так його посада незмінно й називається вже декілька років: радник Офісу Президента України. Яким він офіційно і є згідно зі штатним розписом,
– повідомив Подоляк.

Реакція Арестовича

Сам Олексій Арестович вирішив відповісти на обговорення своєї посади дотепом.

Написав заяву до радників собачки Патрону. Той у відповідь обгавкав, – написав він на своїй сторінці у фейсбуці.

Нагадаємо, журналісти "Українського тижня" попросили Офіс Президента надати перелік усіх штатних та позаштатних радників. У наданому переліку Олексія Арестовича не було.

Війна росії з Україною: останні новини

  • На Запоріжжі зафіксоване масове отруєння російських окупантів. Ворожі пропагандисти вже почали брехати про роботу "біовоїнів" ЗСУ, хоча причина отруєння росіян вкрай банальна – вони просто об'їлися своїх протермінованих пайків, які й у свіжому вигляді далекі від гастрономічного шедевра.
  • Ворог здійснив цинічну атаку по житлових районах Вознесенська. Відомо про 12 поранених мирних людей, серед них є й діти.
  • У російських окупантів на Херсонщині постійно відбувається ротація "посадовців". Як стало відомо, "владу" хоче захопити фсб, тому намагається скрізь призначити "своїх" людей.
  • російські окупанти продовжують зазнавати великих втрат. Особливо активно вони це роблять у Чорнобаївці, яка стала їхнім улюбленим місцем для ліквідації свого особового складу та боєприпасів. Місцеві повідомляють, що там знову відбулася "бавовна", є ймовірність детонації ворожого складу.

Дивіться також – у Криму почалася нова "бавовна": відео