Військовослужбовці ДПСУ влучно обстріляли позиції окупантів. Вибухові "привіти" потрапили в окопи та приміщення, де переховувались бійці ПВК "Вагнера".

До теми Окупанти нічому не вчаться: круте відео знищення ворога від ЗСУ

Прикордонники вдарили з дрона

На лінії оборони в Соледарі прикордонники зафіксували з БПЛА ворожу піхоту, яка ховалася в окопах і траншеях.

Наші захисники відпрацювали по окупантах бомбардуванням з дрона. Крім того, по позиціях вагнерівцях відпрацювала артилерія однієї з бригад ЗСУ.

Прикордонники обстріляли позиції окупантів: дивіться відео

У західній частині Соледара майорить український прапор

Командир окремої тактичної групи аеророзвідки S.A.R.G. "Птахи Мадяра" з позивним Мадяр опублікував доказ, що частину Соледара досі контролюють українські сили.

Мадяр опублікував відео з дрона. Очі Соледара показують, що у місті досі майорить синьо-жовтий стяг. Командир уточнив, що відео знято 14 січня об 11:18.

Бої за Соледар: останні новини

  • Окупанти перекинули до Соледара та Кремінної елітних російських десантників та вагнерівців з Херсона.
  • В Міноборони заявили, що зараз у Соледарі підступи до позицій усіяні тілами ворога. Вони буквально лежать під ногами наших військових.
  • Російські окупанти вже поспішили відзвітувати про захоплення Соледара. Однак ця інформація не відповідає дійсності.
  • Військові експерти кажуть, що на території промзони українським бійцям набагато простіше захищатися та витримувати удари російської артилерії. Адже раніше вони перебували у приватному секторі Соледара, який ворожа артилерія зрівняла з землею.
  • Командир окремої тактичної групи аеророзвідки із позивним "Мадяр" повідомив, що в місті йдуть важкі стрілецькі та артилерійські бої. Однак наші бійці навіть відтісняють ворога. Крім того, військовий закликав не поширювати російську пропаганду, начебто ЗСУ відійшли від Соледара.