Командування операції Об'єднаних сил повідомило, що українська армія неухильно дотримується мінських домовленостей, а також норм міжнародного гуманітарного права.

Читайте також Російська пропаганда заплуталась у фейках про обстріл дитсадка

Росія продовжує поширювати фейки

Заяви про нібито обстріли населених пунктів з і сторони Збройних сил України є відвертою брехнею та провокацією, відповідальність за яку несе країна-окупант,
– наголосили у штабі ООС.

Там також додали, що противник продовжує свої пропагандистські методи ведення інформаційної війни. Окупанти хочуть звинуватити ЗСУ в начебто обстрілах цивільного населення, хоча насправді до таких кроків вдаються саме вони.

Ситуація на Донбасі: останні новини

  • Російські найманці значно активізувалися 17 лютого, протягом доби 60 разів порушивши режим перемир'я. У результаті атак ворога постраждали 2 військових та 2 мирних жителів.
  • Бойовики гатили по дитячому садочку та залізничній станції у Станиці Луганській, а також обстріляли ліцей та житлові квартали у Врубівці. У закладах у той час були діти та персонал.
  • Українська влада та міжнародна спільнота засудила такі дії окупантів. Водночас у Росії спробували то перекласти вину за обстріли на Україну, то взагалі заперечити факт відкриття вогню.
  • Обстріли на Донбасі не припиняються і 18 лютого. Станом на 9:00 ранку окупанти вже 20 разів порушили режим припинення вогню. Цього разу під вогонь потрапила ділянка неподалік залізничної станції Скотувата. У цей час там працювали робітники.

До теми – про зростання обстрілів на Донбасі: дивіться у відео

Текст допису штабу ООС:

Командування операції Об'єднаних сил офіційно повідомляє, що підрозділи Об'єднаних сил неухильно дотримуються Мінських домовленостей, та норм міжнародного гуманітарного права. Відтак, заяви про нібито обстріли населених пунктів з боку Збройних Сил України є відвертою брехнею та провокацією, відповідальність за яку несе країна - окупант.
Слід зазначити, що противник продовжує свої пропагандистські методи ведення інформаційної війни з метою звинувачення Збройних Сил України в обстрілах цивільного населення, приховуючи цим власні підступні дії.