Жахливу новину повідомила радниця голови української делегації в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях Гайде Різаєва.

Важливо Окупанти на Донбасі поранили двох українських захисників: один у важкому стані

Вона заявила, що вбили українця проросійські бойовики у в'язниці окупованого Донбасу.

У цій історії сумно все… Як і злочин Сотникова, і вбивство ув'язнених громадян України збройними формуваннями "Л/ДНР", і неможливість контролювати та вчасно реагувати на події, які відбуваються там,
– констатувала вона.

За що засудили Сотникова

Учасник Олімпіади-2008 Євген Сотников сидів у в'язниці за вбивство 18-річного хлопця у запорізькому кафе. Сталося це ще у 2009 році. Тоді суд засудив спортсмена до довічного ув'язнення. У 2011 році вирок пом’якшили до 15 років позбавлення волі.

Зауважимо, що це були не єдині проблеми із законом у Сотникова. У 2007 році його засудили за завдання ушкоджень – спортсмен вистрілив людині в ногу. А у 2008-му він п'яним поранив свого знайомого ножем.

Що відомо про Євгена Сотникова?

Він мав звання заслуженого майстра спорту. Був бронзовим призером Чемпіонату світу в Осаці (2003 рік), бронзовим призером Чемпіонату Європи в Лісабоні (2008 рік), учасником Олімпіади в Пекіні (2008 рік).