Відповідний ролик на своїй сторінці у Facebook опублікував відомий волонтер Юрій Мисягін. При цьому він не уточнив, коли саме було зняте це відео.

Читайте також: "Русский мир" віддячив сповна: на Донбасі вбили бойовика з РФ, що воював за Донецький аеропорт

"Окупанти і мародери танцюють і співають свої куплети на території захопленого і зруйнованого Донецького аеропорту. Шкода, що наші "боги війни" через мирні домовленості поки працювати не можуть. Нехай поки танцюють, відстані скорочуються", – написав волонтер.

Ця обурлива витівка проросійських бойовиків неабияк розлютила користувачі соціальних мереж. Тож вони взялися активно висловлювати в коментарях своє невдоволення.

Що відомо про бої за Донецький аеропорт? Вони тривали з вересня 2014 року до 21 січня 2015 року і стали одними з найзапекліших на сході України. Бої розгорнулися між українськими військами, бійцями-добровольцями з однієї сторони та силами проросійських збройних угруповань з іншої. 18-21 січня 2015 року внаслідок підриву терміналу аеропорту загинули 58 захисників України. 21 січня було ухвалено рішення відвести українських бійців з нового терміналу, оскільки цей об'єкт було повністю зруйновано і він був не придатним для оборони.

Оборона терміналів аеропорту тривала 242 дні. Бої за Донецький аеропорт стали символом незламності та бойового духу українського війська, а захисники терміналів отримали прізвисько "кіборги".