Про це розповів речник Міністерства оборони Максим Праута з посиланням на розвідку.

Це обурливо: Бойовики поцілили в позицію українських військових: фото та відео

Незважаючи на декларативні заяви керівництва російських окупаційних адміністрацій щодо дотримання Мінських домовленостей, противник продовжує порушувати вимоги щодо відведення озброєння від лінії зіткнення,
– заявив він.

На окремих напрямках у районах, де заборонено розміщувати важку техніку та озброєння, окупанти під виглядом проведення навчань тримають: 122-мм самохідні артилерійські установки "Гвоздика", 122-мм гаубиці Д-30 та 122-мм реактивні системи залпового вогню "Град" з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.

Окрім того, за словами Праути, у з’єднаннях і частинах підконтрольних РФ бойовиків інтенсивно готують корегувальників артилерійського вогню.

Які сили тримає Росія на кордоні з Україною?РФ утримує понад 82 тисячі військових вздовж кордону з Україною, в анексованому Криму та на окупованих територіях Донецької і Луганської областей. У той же час, в Кремлі цинічно наголошують, що не мають жодного стосунку до війни на Донбасі і їхніх солдатів нібито там немає.

Загалом вздовж державного кордону України у Ростовській області РФ розміщено понад 25 батальйонних тактичних груп і активно формується 150-та мотострілецька дивізія.

звідки росія може атакувати україну
Звідки Росія може напасти на Україну: карта / інфографіка 24 каналу