Про це з посиланнями на джерела в обох політсилах пише "РБК-Україна".

Нагадаємо, інформація про те що БПП та НФ розпочали переговори про об’єднання з’явилась у червні цього року. Головною передумовою цього стало формування загального списку для походу на чергові парламентські вибори.

Читайте також: Чи пам’ятають політики свої гучні передвиборчі обіцянки та гасла

Однак вже тоді виникли певні проблемні питання в кожної зі сторін. Так, в БПП були не надто задоволені низьким рейтингом "Народного фронту". НФ же наполягав на тому, що об’єднання має відбутися на пропорційній основі 50/50. Що теж викликало обурення в пропрезидентських депутатів. У відповідь "фронтовики" заявляли, що готові будуть піти на президентські вибори самостійно, що значно ускладнювало висунення Порошенка на другий термін, адже обидві політсили працюють в одному електоральному полі.

Окрім того, Порошенко теж не підтримував ідею об’єднання, і на зустрічі фракції це питання не піднімав.

Зараз же, за інформацією з джерел як в БПП, так і в НФ, консультації на цю тему остаточно припинені. Це сталося на тлі очевидного похолодання відносин між правлячими партіями. Причиною цього стали напружені відносини між Порошенком з одними з лідерів НФ Арсеном Аваковим.

Читайте також: Чи справді "Народний фронт" посварився з БПП

За даними видання, перший звинуватив очільника МВС в тому, що той допустив "прорив" Міхеїла Саакашвілі через державний кордон, адже Нацгвардія та Держприкордонслужба саме в його підпорядкуванні. А після того дозволив протестувальникам розміститися під стінами парламенту, попри численну кількість правоохоронців.

Аваков же "має зуб" на Порошенка через скандальну справу проти його сина Олександра у так званій "справі рюкзаків", коли НАБУ затримало Авакова-молодшого і висунуло йому звинувачення. Арсен Аваков назвав цю справу політичним тиском на нього.

До слова, "Народний фронт" прийняв рішення провести публічний з'їзд партії в суботу, 11 листопада. Ініціатором цього виступив Арсеній Яценюк, який "хоче вернутися в публічну політику".