Як відбувалася розмова з принцом

Журналісти з The Times ініціювали відеодзвінок з Майклом Кентським під виглядом бізнесменів з Південної Кореї. Вони попросили допомоги вийти на Кремль. Такий крок начебто був необхідний для просування бізнесу з інвестицій в золото.

Зауважте На парад до Путіна в гості приїхав тільки президент Таджикистану

Участь у відеодзвінку зі сторони Великої Британії брав сам Кентський та його бізнес-партнер маркіз Редінґ. 

Позиція Майкла Кентського

  • За даними видання, принц охоче взяв участь у відеодзвінку. Він заявив, що "дуже радий" працювати з компанією House of Haedong, яка потребує контактів у Кремлі для розвитку свого бізнесу на російському ринку. Принц зауважив: "я ніколи раніше не мав тісного зв'язку з золотом, і ця ідея мене дуже радує".
  • Кентський наголосив, що має давні зв'язки з Росією, це "може принести певну користь".
  • Окрім того, принц розповів, що отримав від російського президента одну з найпрестижніших нагород Кремля – Орден Дружби.

Заява маркіза Редінґа

Коли принц Майкл Кентський вийшов з мережі, переговори продовжив його соратник – маркіз Редінґ. Він презентував "бізнесменам" тип послуг, які, за його словами, вони з принцом можуть запропонувати у Росії.

Маркіз навіть повідомив, що де-факто Кентський виконував роль "неофіційного посла Її Величності в Росії". Окрім того, британець наголосив: зв'язки принца у Кремлі досі актуальні. 

За словами маркіза, брат королеви навіть може полетіти у Росію і звернутися до Путіна від імені компанії House of Haedong. Коштувало б таке "задоволення" 50 000 фунтів стерлінгів. 

Ми говоримо тут відносно обережно, тому що ми не хотіли б, щоб світ дізнався, що він зустрічається з Путіним (Володимиром Путіним – 24 канал)  виключно з ділових причин, якщо ви розумієте,
– наголосив маркіз Редінґ.

Як розвивалися події далі

  • Після офіційного запиту видання маркіз Редінґ зізнався, що пообіцяв забагато.
  • За словами принца, він давно не спілкується з лідером Кремля.

Майкл Кентський під час зустрічі з Володимиром Путіним
Майкл Кентський під час зустрічі з Володимиром Путіним / MarieClaire.ru

Хто такий Майкл Кентський

  • Принц Майкл Кентський не виконує королівських обов'язків. Окрім того, він не займає жодної позиції у списку спадкоємців престолу Великої Британії. 
  • За офіційними даними, принц заробляє собі на життя "з допомогою давньої консалтингової фірми".
  • У біографії Кентського мовиться, що він першим з королівської родини вивчив російську мову та відчуває цікавість до цієї країни.
  • За даними британських ЗМІ, у принца дуже теплі взаємини з королевою Єлизаветою II.